استراحت – بقیه توسعه دهندگان واقعیت مجازی

استراحت – بقیه: توسعه دهندگان واقعیت مجازی مسابقه معرفی بازی rFactor2 بازی واقعیت مجازی تریلر بازی

گت بلاگز اخبار پزشکی شدت یافتن شیوع بیماری وبا با کم کردن آب ، مشاهده مواردی از بیماری هپاتیت A در خوزستان

‌رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به مشاهده چند مورد بیماری هپاتیت A در استان خوزستان، نسبت به تبعات کمبود آب و خشکسالی بر شیوع بیماری‌ها به خا

شدت یافتن شیوع بیماری وبا با کم کردن آب ، مشاهده مواردی از بیماری هپاتیت A در خوزستان

مشاهده مواردی از بیماری هپاتیت A در خوزستان / شدت یافتن شیوع بیماری وبا با کم کردن آب

عبارات مهم : اهواز

مدیر دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به مشاهده چند مورد بیماری هپاتیت A در استان خوزستان، نسبت به تبعات کمبود آب و خشکسالی بر شیوع امراض به خاص بیماری های منتقله از آب هشدار داد.

به گزارش ایسنا ، دکتر ایرج نظری در جلسه ستاد مقابله با خشکسالی که روز 15 فرودین ماه در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به شرایط خشکسالی در استان خوزستان اظهار کرد: بحث نظارت بر آشامیدنی ها و امنیت غذایی جزو وظایف دانشگاه علوم پزشکی است و با توجه به شرایطی که وجود دارد احتمالا مشکلاتی را خواهیم داشت.

وی با اشاره به بیماری های منتقله از آب افزود: در حال حاضر در اهواز و چند شهرستان دیگر استان خوزستان مشاهده بیماری هپاتیت A گزارش شده است هست. همچنین شیوع بیماری التور(وبا) که پیک آن می تواند در 9 ماهه اول سال باشد، با کم کردن آب شدت یافتن می شود.

شدت یافتن شیوع بیماری وبا با کم کردن آب ، مشاهده مواردی از بیماری هپاتیت A در خوزستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تصریح کرد: افت فشار آب می تواند موجب آلودگی های زیادی شود، به همین علت فعالیت هایی علاوه بر وظایف همیشگی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز در حال انجام هست.

نظری بیان کرد: با توجه به اینکه باید خدمات در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی به صورت 24 ساعته ارائه شود، قطعا قطع برق و نبود انرژی در فضاهای ما بسیار مسئله ساز هست. در این جهت به اکثر بیمارستان های خوزستان ابلاغ شده است ژنراتورهای برق را نوسازی کنند که در این زمینه نیاز به کمک داریم.

‌رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به مشاهده چند مورد بیماری هپاتیت A در استان خوزستان، نسبت به تبعات کمبود آب و خشکسالی بر شیوع بیماری‌ها به خا

وی گفت: مراکز بهداشتی نیز جهت نگهداری واکسن ها نمی توانند قطعی برق را تحمل کنند و باید ژنراتور برق را تهیه کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد: در حوزه دانشگاه علوم پزشکی یک سری کارها در خصوص آموزش مردم و مصرف آب انجام شده است و باید صدا و سیما نیز در این زمینه اقدام کند.

واژه های کلیدی: اهواز | پزشکی | بیماری | مشاهده | خشکسالی | خوزستان | دانشگاه | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz