استراحت – بقیه توسعه دهندگان واقعیت مجازی

استراحت – بقیه: توسعه دهندگان واقعیت مجازی مسابقه معرفی بازی rFactor2 بازی واقعیت مجازی تریلر بازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اول خودمان باید به فوتبالمان کمک کنیم بعد اینفانتینو / دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: به نظرم نخستین فردی که می‌تواند به فوتبالمان یاری کند خودمان هستیم بعد اینفانتینو.

اول خودمان باید به فوتبالمان کمک کنیم بعد اینفانتینو / دایی

دایی: اول خودمان باید به فوتبالمان کمک کنیم بعد اینفانتینو

عبارات مهم : دوربین

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: به نظرم نخستین فردی که می تواند به فوتبالمان یاری کند خودمان هستیم بعد اینفانتینو.

به گزارش فارس، علی دایی بعد از پیروزی ۲ بر صفر برابر فولاد خوزستان گفت: اگر دوربین های تلویزیونی باشد من صحبت نمی کنم! فقط با خبرگزاری ها و روزنامه ها صحبت می کنم دوربین ها نباید از من تصویری بگیرند.( اکنون همه منتظرند تا دوربین های تلویزیونی از نشست خبری بیرون بیایند.) او از دوربین های تلویزیونی خواست که تصویری نگیرند و یکی از تصویر برداران را از سالن بیرون کرد.

اول خودمان باید به فوتبالمان کمک کنیم بعد اینفانتینو / دایی

وی ادامه داد: بازی مشکل بود نیمه اول متاسفانه اصلا خوب نبودیم ولی در نیمه دوم با تغییرات خوب در تیم به پیروزی رسیدیم و شایسته برد بودیم و این برد ما را به آینده امیدوار کرد. اگر خدا بخواهد بتوانیم بعد از سال ها جهت سایپا سهمیه بگیریم.

دایی در مورد بی دقتی مهاجمان تیمش گفت: این مساله ای طبیعی است مسایلی که یک هفته رویشان کار می کنید و زیاد گوشزد می کنید به آنها می گوییم که چه کنند و بازیکنان برعکسش را عمل می کنند مجبوریم که با داد و فریاد برگردانیم. اگر داد و فریاد با بی احترامی نباشد مشکلی ندارد. سر بازیکنان خودم داد می زدم و کاری با داور نداشتم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: به نظرم نخستین فردی که می‌تواند به فوتبالمان یاری کند خودمان هستیم بعد اینفانتینو.

دایی در مورد حق پخش تلویزیونی و تأکید مدیر فیفا بر پرداخت حق پخش به فوتبال ایران، گفت: حق پخش تلویزیونی مسأله مهمی است که در همه دنیا پرداخت می شود و از نظر اقتصادی به کلوب ها کمک می کند. شما ببینید اکنون همه کلوب های ما در تأمین بودجه ارزش مسئله دارند و به بازیکن و مربی بدهکار هستند. پرداخت حق پخش تلویزیونی چیز خاصی جهت تلویزیون نیست و راحت می تواند با پرداخت حق پخش به کلوب های ما یاری کند که در آن صورت شاهد لیگ فوتبال بهتری در کشورمان خواهیم بود.

وی در مورد حضور اینفانتینیو در کشور عزیزمان ایران و اینکه او می تواند به فوتبال ما یاری کند یا نه، اظهار داشت: به نظرم نخستین فردی که می تواند به فوتبالمان یاری کند خودمان هستیم. خودمان باید به فوتبالمان کمک کنیم. حضور اینفانتینیو از نظر خیلی از پرسشها مثل برنامه ریزی بر روی تیم های پایه به سود فوتبال ما باشد ولی باید خودمان به خودمان کمک کنیم یا حداقل جهت همدیگر نزنیم اگر کمک هم نمی کنیم عیبی ندارد در این صورت همه چیز درست می شود.

دایی در مورد بازی مهم با پرسپولیس اظهار داشت: ما سال بعد با پرسپولیس بازی داریم و بگذارید همان سال آینده در موردش صحبت می کنیم.

اول خودمان باید به فوتبالمان کمک کنیم بعد اینفانتینو / دایی

سرمربی سایپا در مورد اینکه از عملکرد آرزوی بزرگ رمضانی رضایت دارد، گفت: مطمئناً من از همه بازیکنانم راضی هستم، آرزوی بزرگ هم می تواند یکی از عالی ترین های فوتبال ما شود، خودش هم بسیار علاقه مند هست. تا الان درست کار نمی کرده ولی اکنون خودش علاقه مند است و از زمانی که به تیم ما آمده به سایپا خیلی کمک کرده است.

واژه های کلیدی: دوربین | فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz