استراحت – بقیه توسعه دهندگان واقعیت مجازی

استراحت – بقیه: توسعه دهندگان واقعیت مجازی مسابقه معرفی بازی rFactor2 بازی واقعیت مجازی تریلر بازی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی امکان مذاکره بعد از عذرخواهی و پایبندی آمریکا به برجام وجود دارد / نجفی خوشرودی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «رییس‌جمهور آمریکا با طرح پیشنهاد مذاکره با کشور عزیزمان ایران به دنبال ترمیم اعتبار از دست رفته‌اش در

امکان مذاکره بعد از عذرخواهی و پایبندی آمریکا به برجام وجود دارد / نجفی خوشرودی

نجفی خوشرودی: امکان مذاکره بعد از عذرخواهی و پایبندی آمریکا به برجام وجود دارد

عبارات مهم : ایران

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «رییس جمهور آمریکا با طرح پیشنهاد مذاکره با کشور عزیزمان ایران به دنبال ترمیم اعتبار از دست رفته اش در دنیا است»، گفت: ما اهل گفت وگو و مذاکره در چارچوب اصول سه گانه عزت، مصلحت و حکمت مورد تاکید مقام معظم رهبری هستیم البته اگر شروط آن محقق شود.

علی نجفی خوشرودی در گفت وگو با ایسنا راجع به اینکه چطور می توان به صحبت های ترامپ مبنی بر مذاکره بدون پیش شرط با کشور عزیزمان ایران آن هم در شرایطی که برجام را نقض کرده، اعتماد کرد، گفت: آمریکا بعد از خروج از برجام هزینه سنگینی را داد به طوریکه از آمریکا به عنوان ناقض عهد و اصول و مقررات بین المللی در دنیا یاد می شود. این اقدام ترامپ جهت ترمیم اعتبار از دست رفته اش انجام شده است که القا کند آمریکا اهل مذاکره است و کشور عزیزمان ایران اهل مذاکره نیست.

وی در تصویر العمل به شروط تعیین شده است از سوی وزیر خارجه آمریکا، گفت: وزیر خارجه آمریکا در حالی که هنوز ۲۴ ساعت از صحبت های رییس جمهور این کشور مبنی بر مذاکره بدون پیش شرط نگذشته هست، شروط تعیین می کند که کشور عزیزمان ایران باید تعیین کننده شروط باشد. کشور عزیزمان ایران در طول چند دهه گذشته لیست بلند بالایی از مطالبات با آمریکا دارد که اقداماتی علیه منافع و امنیت ملی ما انجام داده هست، حداقل مستندات مان از کودتای ۲۸ مرداد تاکنون زیاد است.

امکان مذاکره بعد از عذرخواهی و پایبندی آمریکا به برجام وجود دارد / نجفی خوشرودی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: به نظر بنده آمریکایی ها دچار بحران در تنظیم سیاست خارجی ارزش شده است اند به طوریکه بسیاری از افراد در آمریکا موافق اینگونه رفتارها با کشور عزیزمان ایران نیستند.

وی راجع به اینکه آیا امکان تجدیدنظر در رابطه با آمریکا در صورت پایبندی به برجام، عذرخواهی و کنار گذاشتن سیاست های خصمانه وجود دارد، گفت: اصول سه گانه عزت، مصلحت و حکمت را مقام معظم رهبری اعلام کردند که بر اساس این اصول شرایط ما سیال هست. ما می توانیم از وقت های بین المللی استفاده کنیم، ما اهل گفت وگو، مذاکره و تعامل هستیم و این موارد در اسناد بالادستی ما وجود دارد. هیچ چیز پایداری در عرصه سیاست خارجی وجود ندارد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «رییس‌جمهور آمریکا با طرح پیشنهاد مذاکره با کشور عزیزمان ایران به دنبال ترمیم اعتبار از دست رفته‌اش در

نجفی در آخر راجع به اینکه آیا با این صحبت ها امکان تجدیدنظر در رابطه با آمریکا وجود دارد؟ گفت: اگر آنها به برجام پایبند باشند، عذرخواهی کنند و سیاست های خصمانه ارزش را کنار بگذارند امکان چنین چیزی وجود دارد. کشور عزیزمان ایران بارها تاکید کرده که اهل گفت وگو و مذاکره هستیم.

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | سیاست | مذاکره | آمریکا | آمریکایی | عذرخواهی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz