استراحت – بقیه توسعه دهندگان واقعیت مجازی

استراحت – بقیه: توسعه دهندگان واقعیت مجازی مسابقه معرفی بازی rFactor2 بازی واقعیت مجازی تریلر بازی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی کپی اطلاعات جعبه سیاه کشتی‌ها تا ساعتی دیگر تمام می‌شود

معاون امور دریایی شرکت بنادر و دریانوردی اعلام کرد که با گشایش پلمب جعبه‌های سیاه دو کشتی اتفاق دیده ایرانی و چینی، فرآیند کپی اطلاعات آنها شروع شده است و تا سا

کپی اطلاعات جعبه سیاه کشتی‌ها تا ساعتی دیگر تمام می‌شود

کپی اطلاعات جعبه سیاه کشتی ها تا ساعتی دیگر تمام می شود

عبارات مهم : ایران

معاون امور دریایی شرکت بنادر و دریانوردی اعلام کرد که با گشایش پلمب جعبه های سیاه دو کشتی اتفاق دیده ایرانی و چینی، فرآیند کپی اطلاعات آنها شروع شده است و تا ساعتی دیگر به آخر خواهد رسید.

هادی حق شناس در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، صبحگاه امروز با حضور نمایندگان کشورهای کشور عزیزمان ایران و چین و همچنین دو کشور صاحب پرچم پاناما و هنگ کنگ، پلمب جعبه سیاه نفت کش “سانچی” و کشتی فله بر “کریستال” باز شد تا با حضور نمایندگان رسمی تمام کشورهای دخیل در این اتفاق فرآیند کپی اطلاعات شروع شود.

کپی اطلاعات جعبه سیاه کشتی‌ها تا ساعتی دیگر تمام می‌شود

به گفته وی با آخر یافتن این فرآیند، در ساعات آینده جلسات بررسی جعبه سیاه در فضای محرمانه شروع می شود تا اطلاعات به طور دقیق مورد ارزیابی قرار گیرد.

معاون امور دریایی شرکت بنادر و دریانوردی اضافه کرد: در طول تمام این جلسات نماینده رسمی کشور عزیزمان ایران حضور خواهد داشت تا ابعاد متفاوت این ماجرا جهت کشورمان مشخص شود.

معاون امور دریایی شرکت بنادر و دریانوردی اعلام کرد که با گشایش پلمب جعبه‌های سیاه دو کشتی اتفاق دیده ایرانی و چینی، فرآیند کپی اطلاعات آنها شروع شده است و تا سا

به گفته وی در حال حاضر دو نماینده از شرکت بنادر و دریانوردی در این جلسه حضور دارند.

حق شناس راجع به وقت احتمالی آخر یافتن بررسی گزارش جعبه های سیاه نیز بیان کرد: هرچند تخمین زمانی ابتدایی حدود سه ماه هست، ولی این که دقیقا چه زمانی این اطلاعات به طور کامل بررسی شود مشخص نیست و امکان کم یا زیاد شدن وقت آن وجود خواهد داشت. کشور عزیزمان ایران به طور دقیق ابعاد متفاوت این اتفاق را بررسی می کند و تا زمانی که نیاز باشد تمامی اطلاعات ثبت شده است در این جعبه های سیاه بررسی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در روزهای میانی دی ماه امسال کشتی نفتکش سانچی کشور عزیزمان ایران در حوالی سواحل شهر شانگهای چین با یک کشتی فله بر این کشور برخورد کرد که این اتفاق منجر به وقوع انفجارهای پی در پی در کشتی ایرانی و درگذشت تمامی سرنشینان آن شد. سانچی بعد از نزدیک به ۱۰ روز سوختن روی آب آخر غرق شد تا رسما درگذشت تمام ۳۲ نفر سرنشینان آن تایید شود.

کپی اطلاعات جعبه سیاه کشتی‌ها تا ساعتی دیگر تمام می‌شود

در روزهای ابتدایی بعد از اتفاق یک گروه چهار نفره چینی موفق شد جهت حدود نیم ساعت خود را به سانچی برسانند و در کنار پیدا کردن جعبه سیاه، پیکر دو تن از سرنشینان سانچی را بیرون بیاورند.

گروه چینی اعلام کرده اوج بودن دمای آسایشگاه ساکنان کشتی و همچنین فضای سمی حاصل از سوختن مواد نفتی مهم ترین علت آنها جهت عدم ورود به بخش های متفاوت کشتی و بررسی جهت پیدا کردن پیکرهای باقی مانده بوده است.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | اطلاعات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz